SolarEdge inverteridSolarEdge_LowRes_Logo_283x89_no-tagline

 

SolarEdge firmast

SolarEdge pakub päikeseenergia püüdmise ja päikesepaneelide jälgimise täislahendusi. Kogu süsteem parandab tootlikust elektritootmisel elamu-, äri-ja suurtel päikesepaneelide süsteemidega rajatistel kuni 25%, mis tagab kiirema investeeringu tasuvuse.

Päikesepaneelide tootjad, paigaldajad ja süsteemi omanikud saavad kasutada SolarEdge lahendusi, mis võimaldavad maksimeerida elektrienergia tootmist läbi elektrilise päikesepaneeli taseme ehk hoida parimat maksimaalse võimsuse punkti (MPPT), optimaalselt kasutada katuse pinda ehk võimalik paigaldada erinevaid paneele erinevate nurkade alla. Lisaks täiustatud hooldus ja täpne probleemide leidmine läbi iga paneeli eraldi. Ohutusahelatest on märkimisväärne automaatne alalisvoolu väljalülitus, mis tagab paigaldajatele, hooldustöötajatele ja tuletõrjujatele kaitstud töökeskkonna. Selle süsteemi nimetus on SafeDC ™ mehhanism.

 

Suurimad eelised SolarEdge inverteril:

1. Maksimaalse võimsuse punkti hoidmine paneeli põhiselt.

2. Paindlik süsteemi planeerimine ehk varjud ning eri suunas paneelid pole probleemiks.

3. Lihtne haldus ehk ülevaade igast paneelist süsteemis.

4. Ohutu ahel ehk mitte töötavas süsteemis maksimaalselt 50V.

5.  Aastane tehase garantii

 

Visioon:

SolarEdge näeb, et igat päikesepaneeli saab  haldab läbi DC-DC mooduli taseme elektroonika, mis parandab ja suurendab kogutava energia hulka, olles samas kliendile taskukohase hinnaga.

Tutvustav video:

 

Link: SolarEdge 

Kontakt:

Taavi Klaos

+37256202992

SolarEdge_LowRes_Logo_283x89_no-tagline